O nas

Delikatesy Monopolowe Bimbeer Sp. z o.o. prowadzi sieć sklepów monopolowych, w których dostępne są, oprócz alkoholi powszechnie dostępnych marek, pełna gama alkoholi regionalnych oraz światowych. Sieć sklepów utrzymywana jest w podobnym standardzie wyposażenia i wystroju wnętrza we wszystkich obiektach. Wpływa to korzystnie na rozpoznawalność istniejącej od 2012 roku marki.

Jednym z aspektów wyróżniających nasze sklepy jest szeroka gama artykułów ekologicznych. Sieć specjalizuje się w produktach naturalnych takich jak piwa niepasteryzowane, wina z winnic ekologicznych, nalewki sporządzone w oparciu o tradycyjne receptury z różnych regionów Polski, wódki regionalne oraz wysokogatunkowe alkohole z całego świata. Dodatkowo punkty sklepowe prowadzą sprzedaż artykułów tytoniowych, słodyczy, napojów bezalkoholowych.

Delikatesy są właścicielem marki "Browar Wojcieszów", którą nabyły wraz ze znakami towarowymi piw warzonych w zaprzyjaźnionych browarach regionalnych, gdzie piwo tak jak przed wiekami jest rzeczywiście warzone w otwartych kadziach w oparciu o naturalne składniki , a nie produkowane w sposób przemysłowy z chemicznych komponentów.

Jesteśmy jedynym dystrybutorem energetycznej gumy do żucia Bitters, która jest nowością na polskim rynku i pełną alternatywą dla napojów energetycznych.

Co nas wyróżnia?

  • Bogaty asortyment oraz ciągłe jego poszerzanie
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Dogodna lokalizacja sklepów oraz powiększająca się ich ilość
  • Dostępność (długie godziny otwarcia)
  • Przystępne ceny